14.Dönem Mezunlarımızı uğurladık.

2017-06-04

2016-2017 Öğretim Yılı 8. ve 12.Sınıf mezunlarımız için Mezuniyet Töreni düzenlendi. Genel Müdrümüz Adnan Ersan, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılıdığı 14. Dönem Mezuniyet Töreninde 8.sınıf öğrencilerimiz  Anadolu Lisemize, 12.sınıf öğrencilerimiz ise üniversiteye uğurlandı.

Lise Müdürümüz Murat ATLI ve Ortaokul Müdür Yardımcımız Güray BİLGİN'in yaptığı tören konuşmalarının ardından lisemizde dereceğe giren öğrencilerimize okul yöneticilerimiz tarafından plaketleri taktim edildi. Okul üçüncüsü Berk Atlı'ya Lise Müdür Yardımcımız Tülay Olcay, okul ikincisi Tanıl Utku Doğan'a Lise Müdürümüz Murat Atlı ve okul birincisi Burcu Anıl Soysal'a Genel Müdürümüz Adnan Ersan tarafından başarı plaketi takdim edildi.

Ardından ortaokul kademesinde dereceye giren öğrencilerimiz Ufuk Ali Akyol ve Maria Shadrina'ya Ortaokul Müdür Yardımcımız Güray Bilgin tarafından 3.lük plaketleri , Zeynep Dirican'a İlkokul Müdür Yardımcımız G.Öykü Göle tarafından 2.lik plaketi ve Eylül Çelik'e Genel Müdürümüz Adnan Ersan tarafından okul 1.liği plaketi verildi. 2017 Teog sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincisi olan öğrencilerimize de PDR Korrdinatörümüz Halime Pelenkoğlu tarafından başarı sertifikaları verildi.

8.sınıf öğrencilerimizin, 11.sınıf öğrencilerimiz tarafından liseye geçişi yapıldıktan sonra bayrak devir teslim töreni gerçekletirildi.

Okulumuzdan ortaöğrencimlerini tamamlayarak yüksek öğrenime geçen öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.