Sınav ve Etkinlik Takvimimiz

ÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ İLKOKULU

2018 - 2019 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM SINAV ve ETKİNLİK TAKVİMİ

 

TARİH 1. SINIF 2. SINIF 3. SINIF 4. SINIF
19 Şubat Salı       MATBEG
21 Şubat Perşembe       Destination Imagination
 Turnuvası
22 Şubat Cuma       Destination Imagination
 Turnuvası
23 Şubat Cumartesi       Destination Imagination
 Turnuvası
24 Şubat Pazar       Destination Imagination
 Turnuvası
2 Mart Cumartesi Türkiye Özel Okullar Derneği 21. Rehberlik Sempozyumu 
4 Mart Pazartesi       MATEMATİK-1
2. Ders
    Dosteller İşitme Engelliler Okulu Gezisi
(İşaret Dili Kulübü Öğrencileri)
6 Mart Çarşamba     OKULİSTİK 4 OKULİSTİK 4
7 Mart Perşembe       FENBEG
8 Mart Cuma     Tales Matematik
Yarışması
Tales Matematik
Yarışması
11 Mart Pazartesi       DİN KÜLTÜRÜ-1
3. Ders
13 Mart Çarşamba       TRAFİK  GÜVENLİĞİ-1
2. Ders
14 Mart Perşembe       İNSAN HAKLARI-1
3. Ders
15 Mart Cuma NANO DENEY ETKİNLİĞİ NANO DENEY ETKİNLİĞİ NANO DENEY ETKİNLİĞİ NANO DENEY ETKİNLİĞİ
19 Mart Salı     Showtime Drama
Gösterisi
 
20 Mart Çarşamba     ingilizce süreç
değerlendirme 1
İngilizce-1
2. Ders
21 Mart Perşembe       TÜRKÇE-1
2. Ders
22 Mart Cuma   Star of the month
part-1
  Kanguru Yarışması
25 Mart Pazartesi   UÇURTMA  MÜZESİ   FEN BİLİMLERİ-1
3. Ders
26 Mart Salı     GÖZTEPE TRAFİK PARKI Almanca-1
3. Ders 
27 Mart Çarşamba     GÖZTEPE TRAFİK PARKI  
28 Mart Perşembe       SOSYAL BİLGİLER-1
3. Ders
2 Nisan Salı       Countries Activity
6 Nisan Cumartesi 2. YARIYIL VELİ TOPLANTISI
11 Nisan Perşembe     OKULİSTİK 5 OKULİSTİK 5
15 Nisan Pazartesi Dünya Sanat Günü Etkinlikleri-Sergileri
20 Nisan Cumartesi       FLL JR TURNUVA
23 Nisan Salı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı
25 Nisan Perşembe   Spelling Bee Competition
26 Nisan Cuma       MATEMATİK-2
2. Ders
3 Mayıs Cuma       TÜRKÇE-2
3. Ders
4 Mayıs Cumartesi 3. GAZİ YAŞARGİL ULUSAL VE ULUSLARARASI FEN BİLİMLERİ YARIŞMASI
9 Mayıs Perşembe       SOSYAL BİLGİLER-2
2. Ders
10 Mayıs Cuma       TRAFİK GÜVENLİĞİ-2
2. Ders 
11 Mayıs Cumartesi Yıl Sonu
Gösterisi
    TELC  Sınavları
13 Mayıs Pazartesi       DİN KÜLTÜRÜ-2
2. Ders 
14 Mayıs Salı     OKULİSTİK 6 OKULİSTİK 6
15 Mayıs Çarşamba 1. Sınıflar Yabancı Diller
Sene Sonu Etkinliği
     
16 Mayıs Perşembe       KARTAL EKMEK
FABRİKASI GEZİ
17 Mayıs Cuma   Star of the month
part-2
   
20 Mayıs Pazartesi 20-24 MAYIS HAFTASI KİTAP FUARI
      Almanca-2
3. Ders
21 Mayıs Salı GÖZTEPE TRAFİK PARKI     İNSAN HAKLARI-2
3. Ders
22 Mayıs Çarşamba   İngilizce süreç
 değerlendirme
3. Ders
İngilizce süreç
 değerlendirme
3. Ders
İngilizce-2
3. Ders 
23 Mayıs Perşembe       FEN BİLİMLERİ-2
3. Ders 
24 Mayıs Cuma        
20-24 MAYIS HAFTASI KİTAP FUARI
25 Mayıs Cumartesi     Cambridge Exams Cambridge Exams
26 Mayıs Pazar        
27 Mayıs Pazartesi SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI
28 Mayıs Salı SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI
29 Mayıs Çarşamba SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI
30 Mayıs Perşembe SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI RAHMİ KOÇ MÜZESİ
31 Mayıs Cuma SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI SANAT HAFTASI
10 Haziran Pazartesi       4. SINIF BİTİRME
ANI BELGESİ
SERAMONİSİ
20 Haziran Perşembe ORTAOKUL MEZUNİYET TÖRENİ
21 Haziran Cuma ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ