Sınav Takvimimiz

ÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ORTAOKULU

2018-2019 YILI 2.DÖNEM SINAV ve ETKİNLİK TAKVİMİ

TARİH 5. SINIF 6. SINIF 7. SINIF 8. SINIF
12 Şubat Salı Placement Exam Placement Exam Placement Exam  
13 Şubat Çarşamba        
14 Şubat Perşembe     Attila İlhan Anma Programı Attila İlhan Anma Programı
15 Şubat Cuma       LGS DENEME
19 Şubat Salı Matbeg (FB) Matbeg (FB) Matbeg (FB) Matbeg (FB)
21 Şubat Perşembe Destination Imagination Turnuvası      
22 Şubat Cuma Destination Imagination Turnuvası      
23 Şubat Cumartesi Destination Imagination Turnuvası      
24 Şubat Pazar Destination Imagination Turnuvası      
1 Mart Cuma       LGS DENEME
2 Mart Cumartesi Türkiye Özel Okullar Derneği 21. Rehberlik Sempozyumu 
5 Mart Salı   Sadberk Hanım Müzesi    
6 Mart Çarşamba OKULİSTİK-4 OKULİSTİK-4 OKULİSTİK-4 OKULİSTİK-4
7 Mart Perşembe Fenbeg (FB) Fenbeg (FB) Fenbeg (FB) Fenbeg (FB)
İngilizce Hazırlık Atlama Deneme S-1
8 Mart Cuma Tales Matematik
Yarışması
Tales Matematik
Yarışması
Tales Matematik
Yarışması
LGS DENEME
Tales Matematik Yarışması
11 Mart Pazartesi Türkçe 1
2. Ders
Türkçe 1
2. Ders
Türkçe 1
2. Ders
Türkçe 1
2. Ders
12 Mart Salı   Orhan Kemal Müze G.    
Nezahat Gökyiğit Botanik Parkı Gezisi (Kulüp Öğrencileri)  
13 Mart Çarşamba Almanca-1
2. Ders
Uçurtma Müzesi Gezisi
Almanca 1
2. Ders
Almanca 1
2. Ders
 Sosyal Bilgiler-1
2. Ders
14 Mart Perşembe Pi Günü
İngilizce-1
2. Ders 
Pi Günü
İngilizce-1
2. Ders 
Pi Günü
İngilizce-1
2. Ders 
Pi Günü
İngilizce-1
2. Ders 
15 Mart Cuma  Sosyal Bilgiler-1
2. Ders
 Sosyal Bilgiler-1
2. Ders
 Sosyal Bilgiler-1
2. Ders
LGS DENEME
2. YARIYIL VELİ TOP. 17.00-19.00
19 Mart Salı Fen Bilimleri-1
3. Ders
Fen Bilimleri-1
3. Ders
Fen Bilimleri-1
3. Ders
Bilim Uygulamaları-1
2. Ders
Fen Bilimleri-1
3. Ders
20 Mart Çarşamba Seçmeli Yazarlık-1
2. Ders
Din Kültürü-1
3. Ders
Seçmeli Yazarlık-1
2. Ders
Din Kültürü-1
3. Ders
Seçmeli Yazarlık-1
2. Ders
Din Kültürü-1
3. Ders
SPOOKY DAY
Seçmeli Yazarlık-1
2. Ders
Din Kültürü-1
3. Ders
21 Mart Perşembe Şiir Okuma Yarışması Şiir Okuma Yarışması Şiir Okuma Yarışması Şiir Okuma Yarışması
Matematik-1
3. Ders 
Matematik-1
3. Ders 
Matematik-1
3. Ders 
Matematik-1
3. Ders 
22 Mart Cuma       LGS DENEME
Kanguru Yarışması Kanguru Yarışması Kanguru Yarışması Kanguru Yarışması
24 Mart Pazar     Europshire School Camp Project  
25 Mart Pazartesi Bilişim Tekn-1
2. Ders
Bilişim Tekn-1
2. Ders
Europshire School Camp Project  
26 Mart Salı Mintiturne 14.20 - 15.20
 Das Akademie İzmir Yaz Kampı Veli Bilgilendirme 16.10 - 17.00
 
    Europshire School Camp Project  
27 Mart Çarşamba     Europshire School Camp Project  
28 Mart Perşembe     Europshire School Camp Project  
29 Mart Cuma     Europshire School Camp Project LGS DENEME
4 Nisan Perşembe     Pratik Matematik Etk.  
5 Nisan Cuma       LGS DENEME
11 Nisan Perşembe OKULİSTİK-5 OKULİSTİK-5 OKULİSTİK-5 OKULİSTİK-5
12 Nisan Cuma       LGS DENEME
13 Nisan Cumartesi 2. YARIYIL VELİ TOPLANTISI  
19 Nisan Cuma       LGS DENEME
23 Nisan Salı 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
26 Nisan Cuma     Sabahattin Ali Öykü Yarışması Ödül Töreni LGS DENEME
Sabahattin Ali Öykü Yarışması Ödül Töreni
27 Nisan Cumartesi   Arel Fen Deney Yarış. Arel Fen Deney Yarış
ITU JMUN 2019
 
28 Nisan Pazar     ITU JMUN 2019  
2 Mayıs Perşembe     Tarihi Yarımada Gezisi  
3 Mayıs Cuma       LGS DENEME
4 Mayıs Cumartesi 3. GAZİ YAŞARGİL ULUSAL VE ULUSLARARASI FEN BİLİMLERİ YARIŞMASI
7 Mayıs Salı Sosyal Bilgiler-2
2. Ders
Sosyal Bilgiler-2
2. Ders
Sosyal Bilgiler-2
2. Ders
 
8 Mayıs Çarşamba   Sancaktepe Bilim Mer.   İngilizce-2
2. Ders
9 Mayıs Perşembe Din. Kül Sınav-2
2. Ders
Seçmeli Yazarlık-2
3. Ders
Din. Kül Sınav-2
2. Ders
Seçmeli Yazarlık-2
3. Ders
Din. Kül Sınav-2
2. Ders
Seçmeli Yazarlık-2
3. Ders
Din. Kül Sınav-2
2. Ders
Seçmeli Yazarlık-2
3. Ders
10 Mayıs Cuma Türkçe 2
2. Ders
Türkçe 2
2. Ders
Türkçe 2
2. Ders
LGS DENEME
11 Mayıs Cumartesi TELC SINAVLARI  
13 Mayıs Pazartesi Bilişim Tekn-2
2. Ders
Bilişim Tekn-2
2. Ders
  Matematik-2
2. Ders
14 Mayıs Salı OKULİSTİK-6 OKULİSTİK-6 OKULİSTİK-6 OKULİSTİK-6
15 Mayıs Çarşamba       Türkçe-2
2. Ders
16 Mayıs Perşembe       Fen Bilimleri-2
2. Ders
Bilim Uygulamaları-2
3. Ders
17 Mayıs Cuma       İnkılap Tarihi-2
2. Ders 
20 Mayıs Pazartesi 20-24 MAYIS HAFTASI KİTAP FUARI
Almanca 2
2. Ders
Almanca 2
2. Ders
Almanca 2
2. Ders
LGS
KAMPI
21 Mayıs Salı Matematik-2
2. Ders
Matematik-2
2. Ders
Matematik-2
2. Ders
22 Mayıs Çarşamba      
23 Mayıs Perşembe İngilizce-2
2. Ders
İngilizce-2
2. Ders
İngilizce-2
2. Ders
24 Mayıs Cuma Fen Bilimleri-2
2. Ders
Fen Bilimleri-2
2. Ders
Fen Bilimleri-2
2. Ders
20-24 MAYIS HAFTASI KİTAP FUARI
25 Mayıs Cumartesi Cambridge Exam Cambridge Exam Cambridge Exam  
26 Mayıs Pazar     Ali Nesin Mat. Köyü  
27 Mayıs Pazartesi SANAT HAFTASI Ali Nesin Mat. Köyü LGS DENEME
28 Mayıs Salı Ali Nesin Mat. Köyü LGS DENEME
29 Mayıs Çarşamba    
30 Mayıs Perşembe    
31 Mayıs Cuma Özgür Pencere Öykü Yarışması Ödül Töreni 6.7.8.ders Özgür Pencere Öykü Yarışması Ödül Töreni 6.7.8.ders Özgür Pencere Öykü Yarışması Ödül Töreni 6.7.8.ders Özgür Pencere Öykü Yarışması Ödül Töreni 6.7.8.ders
1 Haziran Cumartesi       MERKEZİ LGS 
15 Haziran Cumartesi   İZMİR ALMANCA YAZ KAMPI  
16 Haziran Pazar    
17 Haziran Pazartesi    
18 Haziran Salı    
19 Haziran Çarşamba    
20 Haziran Perşembe ORTAOKUL MEZUNİYET TÖRENİ
21 Haziran Cuma ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ