Veli Görüşme Saatlerimiz

ÖZEL FENERBAHÇE EĞİTİM KURUMLARI 
  ANAOKULU - İLKOKULU - ORTAOKULU - ANADOLU LİSESİ
2017 - 2018 ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM VELİ - ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN ve SAATLERİ

 

ADI SOYADI BRANŞI GÜNÜ SAATİ
Ayşe AYKUT Anaokulu-İlkokul-Ortaokul Müdürü
Rehber Öğretmen
HER GÜN Randevu
Murat ATLI Lise Okul Müdürü
Tarih Öğretmeni
HER GÜN Randevu
D.Tülay OLCAY Lise Müdür Yardımcısı
Fizik Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Güray BİLGİN Ortaokul Müdür Yardımcısı
Matematik  Öğretmeni
HER GÜN Randevu
G.  Öykü GÖLE İlkokul Müdür Yardımcısı
İngilizce Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Elif  CAĞALOĞLU Anaokulu Müdür Yardımcısı
Anaokulu Rehber Öğretmeni
HER GÜN Randevu
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA SERVİSİ
Özlem SARAÇ Lise Rehberlik Koordinatörü - 11.ve 12. sınıflar Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
Halime PELENKOĞLU GÜVEN Rehberlik Koordinatörü - Ortaokul 8. sınıflar Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
Ayşegül GÜREL
Ortaokul 6 A-B-C ve 7 A-B-C-D  sınıfları
 Rehber Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Nağme BOZOK İlkokul 2 D - E  ve 3 A - B - C - D sınıfları Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
Tuğba ÇETİN İlkokul 4 A - B - C ve Ortaokul 5 A - B sınıfları Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
Tuğçe BELLİSAN İlkokul 1 A - B - C ve 2 A - B - C sınıfları Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
Naciye Yağmur DEMİR Lise Hazırlık - 9. ve 10. sınıflar Rehber Öğretmeni HER GÜN Randevu
ANAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZ
Kübra ERTEKİN 3 Yaş A Gökkuşağı Sınıfı SALI 14:00 - 14:30
Gülsüm TAŞTEKİN 4 Yaş A Yıldızlar Sınıfı CUMA 13:00 - 13:30
Selver KARABÖCEK 5 Yaş A Şirinler Sınıflar SALI 10:30 - 11:00
Merve KULMAÇ 5 Yaş B Çalışkan Arılar Sınıfı PAZARTESİ 13:00 - 13:30
Arzu İNANDIM 5 Yaş C Kelebekler Sınıfı PERŞEMBE 10:30 - 11:00
Sevim YAVUZ 5 Yaş D Neşeli Balıklar Sınıfı CUMA 10:30 - 11:00
  SINIF ÖĞRETMENLERİMİZ
Erna SADIK 1-A Sınıf Öğretmeni CUMA 09:05 - 09:45
Ebru KARADENİZ 1-B Sınıf Öğretmeni CUMA 14:35 - 15:15
Nevin FINDIK 1-C Sınıf Öğretmeni PERŞEMBE 10:45 - 11:25
Füsun ÖZYÖNÜM 2-A Sınıf Öğretmeni PERŞEMBE 10:45 - 11:25
Figen KAYHAN 2-B Sınıf Öğretmeni PAZARTESİ 09:05 - 09:45
R. Nurhan MELEK 2-C Sınıf Öğretmeni PAZARTESİ 12:10 - 12:50
Serpil EMİR 2-D Sınıf Öğretmeni SALI 12:10 - 12:50
Adnan SARI 2-E Sınıf Öğretmeni PERŞEMBE 09:55 - 10:35
Sevinç TEMEL 3-A Sınıf Öğretmeni ÇARŞAMBA 14:35 - 15:15
Şehnaz Derya BASA GÖNÜLDEN 3-B Sınıf Öğretmeni PERŞEMBE 09:55 - 10:35
Ceyla BAĞ İNCEDAYI 3-C Sınıf Öğretmeni PAZARTESİ 12:55 - 13:35
Nejla ÖZÇELİK 3-D Sınıf Öğretmeni PAZARTESİ 09:55 - 10:35
Hülya GÜZEL 4-A Sınıf Öğretmeni PAZARTESİ 12:55 - 13:35
Ayşegül KARATULUK 4-B Sınıf Öğretmeni SALI 12:10 - 12:50
Günsel ALYAZICI 4-C Sınıf Öğretmeni PERŞEMBE 10:45 - 11:25
SOSYAL BİLİMLER BÖLÜMÜ
İsmet DİŞLİ Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı
T.Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Deniz ÇELİK T.Dili ve Edebiyatı Öğretmeni PERŞEMBE 11:30 - 12:10
Elif ÖZEN T.Dili ve Edebiyatı SALI 12:55 - 13:35
Merve Nazlı AKSEL DÜNDAR T. Dili ve Edebiyatı  PERŞEMBE 10.45-11.25
Deniz AKINCI T. Dili ve Edebiyatı  PAZARTESİ 10.45-11.25
Elif ÖKTENER Türkçe  Öğretmeni ÇARŞAMBA 10:45 - 11:25 
Ayşen ERDÖL Türkçe  Öğretmeni ÇARŞAMBA 12:55 - 13:35
Gönül Şerife YILMAZ Türkçe  Öğretmeni SALI 09:55 - 10:35 
Gültaze KARAKUŞ Türkçe  Öğretmeni SALI 10:45 - 11:25
Ayşe Ahu ALEV Felsefe Öğretmeni CUMA 11:30 - 12:10
Duygu Ece AKGÜL Sosyal Bilgiler Öğt. SALI 14:35 - 15:15
Melek ÖZTÜRK TÜRKOĞLU Sosyal Bilgiler Öğt. CUMA 09:55 - 10:35
Özlem ŞENGÜL Sosyal Bilgiler Öğt. CUMA 10.45-11.25
Serkan KARA Coğrafya Öğt. PERŞEMBE 09.05-9.45
Ümran EFENDİOĞLU Coğrafya Öğt. PAZARTESİ 09:55 - 10:35
Tuba ADA Tarih Öğt. PAZARTESİ 10:45 - 11:25
Süleyman ÖZENOĞLU Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğt. PAZARTESİ 10:45 - 11:25
FEN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
Şule HACIAĞAOĞLU Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Fizik Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Kübra YARAMIŞ Matematik Öğretmeni SALI 10:45 - 11:25
Emre GÜRLÜ Matematik Öğretmeni PERŞEMBE 09:55 - 10:35 
İbrahim ULUDAĞ Matematik Öğretmeni PAZARTESİ 12:10 - 12:50
Özge ÖZSOY TEMEL Matematik Öğretmeni PERŞEMBE 10:45 - 11:25
Zeki ÖZDEMİR Matematik Öğretmeni PAZARTESİ 09:55 - 10:35
Zeynep CEBELLİ Matematik Öğretmeni ÇARŞAMBA 13:45 - 14:25
Gülen ÖZENER KEDME Matematik Öğretmeni ÇARŞAMBA 10:45 - 11:25
Özlem ÖRSAL Matematik Öğretmeni CUMA 14:35 - 15:15
Mehmet DEMİREL Fizik Öğretmeni PAZARTESİ 14:35 - 15:15
Esra Emine KOÇAK Biyoloji Öğretmeni CUMA 09:05 - 09:45
İlknur ASLAN Biyoloji Öğretmeni SALI 10:45 - 11:25
Sevgi Elif OKUR Kimya Öğretmeni PERŞEMBE 13:45 - 14:25
Aslı ER Kimya Öğretmeni SALI 09:55 - 10:35
Aylin EREN MÖREK Fen Bilgisi Öğretmeni CUMA 09:55 - 10:35
Didem BİLGİÇ Fen Bilgisi Öğretmeni PAZARTESİ 15:25 - 16:05
Seren LEBA Fen Bilgisi Öğretmeni ÇARŞAMBA 10:45 - 11:25
Serpil TUNÇ İÇLİ Fen Bilgisi Öğretmeni PERŞEMBE 13:45 - 14:25
Filiz Ebru BİLGİN Bilgisayar Öğretmeni SALI 09:55 - 10:35
YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
Banu İNCE Yabancı Diller Bölüm  Başkanı
İngilizce Öğretmeni 
HER GÜN Randevu
Behiye Jale DEMİR İngilizce Öğretmeni CUMA 09:55 - 10:35
Fatma Elif İPDAŞ İngilizce Öğretmeni PAZARTESİ 09:55 - 10:35
Ayşe KARABEKİR İngilizce Öğretmeni SALI 09:55 - 10:35
Ahu UZUNOĞLU İngilizce Öğretmeni PERŞEMBE 09:05 - 09:45
İrem UZUN İngilizce Öğretmeni SALI 12:55 - 13:35
Pelin AĞDEMİR İngilizce Öğretmeni SALI 14:35 - 15:15
İdil TEZGEYDİRİR İngilizce Öğretmeni SALI 12:55 - 13:35
Burçin DEMİRKAN İngilizce Öğretmeni SALI 12:55 - 13:35
Edward Francis William İngilizce Öğretmeni PERŞEMBE 10:45 - 11:25
Veronica Gonçalves BARBOSA İngilizce Öğretmeni PAZARTESİ 12:55 - 13:35
Rodrigo De Castro İngilizce Öğretmeni PERŞEMBE 14:35 - 15:15
Tina SKOULİKA İngilizce Öğretmeni SALI 12:55 - 13:35
Kyle İNANLI İngilizce Öğretmeni CUMA 09:55 - 10:35
Helen STUNZHYNA İngilizce Öğretmeni ÇARŞAMBA 13:45 - 14:25
Tom HOW İngilizce Öğretmeni ÇARŞAMBA 09:05  09:45
Benson NWAORGU İngilizce Öğretmeni PERŞEMBE 10:30 - 11:00
Halina YAKUSH İngilizce Öğretmeni SALI 14:35 - 15:15
Eddie AKYAZI İngilizce Öğretmeni PAZARTESİ 10:45 - 11:25
Jasmine SALEM İngilizce Öğretmeni PERŞEMBE 08:10 - 08:50
İlknur İNCE Almanca Öğretmeni ÇARŞAMBA 11:30 - 12:10
Halil İbrahim SERİNKOZ Almanca Öğretmeni PERŞEMBE 13:45 - 14:25
Yasemin ÇELİK Almanca Öğretmeni CUMA 09:55 - 10:35
Pınar ADİK Almanca Öğretmeni PAZARTESİ 09:55 - 10:35
F. Meryem OFLAZ Almanca Öğretmeni SALI 10:45 - 11:25
GÜZEL SANATLAR BÖLÜMÜ
Zahide AKBULUT Görsel Snatlar-Dans-Drama Bölüm Başkanı
Görsel Sanatlar Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Önder GİDER Müzik-Perküsyon Bölüm Başkanı
Müzik Öğretmeni
PERŞEMBE 11:30 - 12:10
Burcu SELÇUK Müzik Öğretmeni SALI 13:45 - 14:25
Tuğba YÜKSEL Müzik Öğretmeni ÇARŞAMBA 10:45 - 11:25
Sevda AKIŞ Görsel Sanatlar Öğretmeni ÇARŞAMBA 09:55 - 10:35
Yasemin PINAR Görsel Sanatlar Öğretmeni CUMA 09:55 - 10:35 
Eren DEDELEROĞLU Görsel Sanatlar Öğretmeni ÇARŞAMBA 13:45 - 14:25
Mert YILMAZ Drama Öğretmeni ÇARŞAMBA 09:05 - 09:45
Sibel EŞEN Dans Öğretmeni PAZARTESİ 13:45 - 14:25
Edibe ALSANCAK Drama Öğretmeni CUMA 11:30 - 12:10
BEDEN EĞİTİM ve SPOR BÖLÜMÜ
Birsen Oya BOR Beden Eğitimi Bölüm Başkanı
Beden Eğitimi Öğretmeni
HER GÜN Randevu
Hakan KAYAOĞLU Beden Eğitimi Öğretmeni PAZARTESİ 12:55 - 13:35
Elif SELVİ Beden Eğitimi Öğretmeni SALI 12.55-13.35
Kadir ÖZER Beden Eğitimi Öğretmeni PERŞEMBE 12.10-12.50
Coşkun KARALTI Beden Eğitimi Öğretmeni PAZARTESİ 12:55 - 13:35
Fiiliz ATLI Beden Eğitimi Öğretmeni PERŞEMBE 12.10-12.50
Zeliha ALTAY Beden Eğitimi Öğretmeni SALI 12.10-12.50
Ercan ERGÜN Satranç Öğretmeni PAZARTESİ 11.30-12.10