Kitap-kırtasiye satışı hakkında.

23-08-2016


Kitap-kırtasiye satışı hakkında

Sayın Velimiz,

2016-2017 öğretim yılında, öğrencilerimizin yıl içinde derslerde kullanacakları kitap ve kırtasiye malzemelerinin temini ile ilgili sizlere en uygun koşullarda hizmet sağlamak kaliteli, hızlı ve kolay erişim imkânı ile alternatif bir kolaylık sunmak arzusundayız.

Bildiğiniz üzere, kurumumuzda öğrencilerimizin yıl içinde kullanacakları kitap ve kırtasiye malzemeleri her sene öğretmen ve idarecilerimizin oluşturduğu bir komisyon tarafından belirlenmekte ve okul yönetimleri tarafından onaylanmaktadır.

Yeni dönemde öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı kitap ve kırtasiye ürünleri ne yönelik alternatifli inceleme ve deneme çalışmalarımız tamamlanmış bulunmaktadır. Seçim komisyonu tüm ürünlerde kalite ve fiyatın yanı sıra, içerik, güncellik, kırtasiye ürünleri için CE belgesi taşıyan, test raporları bulunan,  sağlığa zararlı ürünler olmaması gibi pek çok kriteri değerlendirerek seçimlerini oluşturmuşlardır.

Yeni öğretim yılımızda bu çalışmaların ışığında kitap ve kırtasiye satışlarımızda, satış modelini de yenileyerek, okulumuzda stantlarda hizmet vermenin yanı sıra sizlere daha avantajlı ve kolaylık sağlayacak online satış uygulamasına geçilmiştir.

Sizlere özel indirimli fiyatların sağlandığı satışlarda, bu iki platformda online satışlarımızın ve okulumuzda açılacak, kitap stantların açılış tarihi 29 Ağustos 2016 olarak belirlenmiş olup 08:30-18:30 saatleri arası okulumuzda hizmet verecektir.

Yeni öğretim yılında kitap alımlarınızda Algı Dağıtım,  kırtasiye ürünlerinde ise Çantaylar Kırtasiye üzerinden alışveriş edebileceğinizi belirtiriz. Her iki firmanın FBK adına açtıkları özel sayfaya erişiminizi aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz.  

Online kırtasiye satışı için www.cantaylarkirtasiye.com/

Okul kodu: fbk123

Online kitap satışı için www.kitapcinizburada.com

Söz konusu linklerden, kendi oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yaparak,  öğrencinizin okul-sınıf bilgilerini girerek,  ihtiyaç duyulan tüm ürünleri görmeniz ve istediğiniz takdirde seçerek sipariş vermeniz mümkündür.

Online satışın yanında aşağıda belirtilen tarihlerde okulumuzda kitap-kırtasiye hizmeti sağlanacaktır.

Tarih Sınıf Düzeyi
29-30-31 Ağustos 2016 1.-2.-3. ve 4.Sınıflar
1-2-3 Eylül 2016 5.-6. ve 7.Sınıflar
5-6-7-8-9 Eylül 2016 Lise Sınıfları

Bilgilerinize sunarız.